Tootesildid

FILORGA

35 AASTAT KOGEMUST ILUMEDITSIINIS

Alates aastast 1978 on Filorga, rakutasemel toimiva vananemisvastase ravi üks loojatest, arendanud ja tootnud süstitavaid vananemisvastaseid meditsiinilisi tooteid. Laboratoires Filorga tooted on tunnustatud esteetilise meditsiini ja ilukirurgia tuntud spetsialistide poolt kogu maailmas. Meie uuringute eesmärk on pidevalt välja töötada uusi meetodeid, mis võimaldavad vähendada naha lõtvust, kortse, elastsuse kaotust ja ebaühtlast jumet.

FILORGA protseduure – kortsudevastaseid ilusüste, vananemisvastaseid mesoteraapia süste, meditsiinilisi keemilisi koorimisi – kasutatakse enam kui 60 riigi ilukliinikutes.

Koduseks kasutamiseks on Filorga välja töötanud Medi-Cosmetique ja Skin Perfusion professionaalsed meditsiinilisel iluravil põhinevad  nahahooldustoodete sarjad.


MEDI-COSMETIQUE®

MEDITSIINILISEL ILURAVIL PÕHINEVAD KOSMEETILISED TOOTED JA HOOLDUSED

Filorga MEDI-COSMETIQUE tooted ühendavad endas meditsiini ja ilumaailma parimaid omadusi – ilumeditsiini tõhusust ja igapäevast mõnusat nahahooldust. Kõrgtehnoloogiat kasutav kosmeetika ammendab inspiratsiooni ilumeditsiini saavutustest ja aitab pikendada meditsiiniprotseduuride toimet.

 

Kõik MEDI-COSMETIQUE nahahooldustooted sisaldavad toimeaineid mida kasutatakse ka ilumeditsiini protseduurides:

-Ilusüstides kasutatavat hüaluroonhapet

– NCTF-kompleksi, mida kasutatakse Filorga mesoteraapiaprotseduurides.


CHRONOSPHERES

OPTIMAALNE IMENDUMINE

Kõik Cosmesotherapie tooted sisaldavad iluravimesoteraapias kasutatavat NCTF kompleksi. Kosmeetikatoodetes on NCTF 55 + 1 aktiivainet pakitud kronosfääridesse. Kronosfäärid (Chronosphere) on mitmekihilised mikroskoopilised kapslid, mille abil viiakse aktiivained nahka. Kronosfääride patenteeritud transportsüsteem põhineb Prantsuse Rahvusliku Teadusuuringukeskuse CNRS avastusel ja on välja töötadud spetsiaalselt Laboratoires Filorga jaoks. Pidev ja ühtlane aktiivainete imendumine võimalab pikaajalise ja tõhusa vananemisvastase toime: