Korduvad küsimused

SAGEDAMINI KORDUVAD KÜSIMUSED


KÜSIMUSI MITTEKIRURGILISTE ANTI-AGEING PROTSEDUURIDE RUBRIIGIST

Mis on hüaluroonhape?

Hüaluroonhape on üks tähtsamaid ekstsatsellulaarse maatriksi (ECM) koostisosasid nahas, Hüaluroonhape aitab säilitada naha struktuuri ja niiskustasakaalu. Hüaluroonhappe suudab endaga siduda oma kaalust 1000 korda rohkem vett. Hüaluroonhape kuulub mitmete kudede koostisse, näiteks nahk, kõhred ja silma klaaskeha. Hüaluroonhapet kasutatakse mitmetes meditsiini valdkondades, näiteks oftalmoloogias ja ortopeedias. Kõige tuntumaks on kujunenud hüaluroonhappe kasutus ilusüstidena kortsude täitmiseks ja naha pinguldamiseks. Kosmeetikatoodetes on  hüaluroonhape leidnud laialdast kasutust tänu nahka niisutavatele ja kortse tasandavatele omadustele.

Millist hüaluroonhapet Filorga toodetes kasutatakse?

Filorga toodetes kasutatakse kõrge molekulaarkaaluga hüaluroonhapet, mis on pakituna kronosfääridesse (chronospheres). Mõned Filorga tooted sisaldavad ka mikrofragmenteeritud hüaluroonhapet.

Kuidas hüaluroonhape kreemides erineb ilusüstide hüaluroonhappest?

Kreemides kasutatav hüaluroonhappe vorm imendub naha kaudu.

Mis on NCTF®?

NCTF® on Filorga poolt välja töötatud naha uuenemist stimuleeriv anti-ageing kompleks, mis sisaldab vitamiine, koentsüüme, antioksüdante, aminohappeid ja mineraale.

Mis on kronosfäärid?

Kronosfäärid (Chronosphere) on mitmekihilised mikroskoopilised vektorid, mille abil viiakse nahka kapsuleeritud toimeained, näiteks hüaluroonhape. Kronosfääre kasutatakse kõigis Filorga nahahoolduskreemides.

Mis on mesoteraapia?

Mesoteraapia on meditsiiniline iluraviprotseduur, mille käigus nahka viiakse väikeste süstidena erinevaid nahka stimuleerivaid ja niisutavaid toimeaineid. Filorga mesoteraapialahused uuendavad, sügavniisutavad ja toidavad nahka, tasandavad kortse ja taastavad naha sära.

KASULIK TEADA

Kust saab osta Filorga tooteid?

Filorga tooteid saab Eestis osta meie interneti poest ja ilusalongidest. Lisaküsimuste tekkimisel võtke palun ühendust info@filorga.ee või helistage 6600199 (Dermamed OÜ). Filorga toodete ametlik maaletooja Eestis on Dermamed OÜ.

Kas toodetest on võimalik osta testreid?

Tooteid saab proovida meie edasimüüjate salongides. Kreemide 2 ml testreid (komplektis kuni 5 toodet) on võimalik tellida meie internetikauplusest.

TOODETE KOOSTIS

Kust leida toodete koostisosade nimekirja?

Toote koostisosade nimekiri on iga toote pakendil.

Kas Filorga tooted sisaldavad sünteetilisi toimeaineid?

Filorga kasutab toodete koostis on võimalikult efektiivne ja seetõttu võivad mõned tooted sisaldada ka sünteetilisi molekule, sest nende toime on looduslikest tõhusam.

Kas Filorga tooteid testitakse loomkatsetega?

Filorga ei kasuta tootearenduses loomkatseid, mis on ka kooskõlas Euroopa Liidu seadusandlusega.

Kui kaua suletud tooted säilivad?

Parim enne tähtaeg on märgitud tootel.