Kaupade tagastamine

KAUPADE TAGASTAMINE


  • FILORGA EESTI e-poest ostetud kaubad saad 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Itella SmartPOSTi teel tellitud kaupade puhul arvestatakse 14 päevast perioodi alates kauba pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.
  • Võid kasutada ostulepingust taganemisõigust, kui kaup on kasutamata ning rikkumata. 14 päevane tagastusõigus ei kehti kaupadele, mida oma olemuselt ei saa tagastada tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, ning kui suletud pakend on pärast kohaletoimetamist avatud, näiteks avatud kreemid, proovitud meigitooted jne.
  • Kaubad soovitame tagastada originaalpakendis. Tagastamisel lisa kaubale täidetuna allpool olev tagastamise vorm.
  • Tagastatava kauba saad üle anda Dermamed kliinikus asukohaga Tallinnas Viru väljak 2, 2. Korrus.
  • Itella SmartPOSTi pakiautomaati tellitud kaubad saad 14 päeva jooksul tagasi saata Itella SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu, kasutades selleks sama uksekoodi, mida kasutasid kauba kättesaamisel.
  • Raha tagastatud kauba eest kanname Sinu arvelduskontole üle hiljemalt 14 päeva jooksul arvates kauba tagastamisest või tõendi esitamisest selle kohta, et oled kauba tagasi saatnud.
  • Taganemisõiguse kohta leiad lisainfot FILORGA EESTI e-poe müügitingimustest veebilehel www.filorga.ee/muugitingimused või pöördudes FILORGA EESTI e-poe meeskonna poole telefonil 66 00199.

TAGASTAMISE VORM


TAGASTATAVA KAUBA ANDMED

* Tagastamise põhjused: 1 - toode erineb pildil olevast; 2 – toode ei vasta ootustele; 3 - toode ei sobi; 4 - toode on defektiga; 5 - saadeti vale toode; 6 – muu põhjus (võimalusel täpsusta); 7 – ei soovi põhjust avaldada

RAHA TAGASTATAVA TOOTE EEST PALUN KANDA

CAPTCHA image

See aitab meil vältida rämpsposti.